Демонтаж

Для демонтажу або знесення будівель в невеликих масштабах купувати дороге обладнання немає сенсу.

Тому для якісного, безпечного і професійного виконання робіт найкраще звертатися в спеціалізовану фірму. Як добре відомо, сьогодні в містах досить складно знайти вільні майданчики для будівництва, тому для створення нових будівель необхідний знесення і демонтаж споруд, які прийшли в непридатність.

Існує ряд методів демонтажу, кожен з яких має власну сферу застосування і свої особливості. Сьогодні популярний демонтаж споруд з наступним розбиранням. Зазвичай таким методом здійснюється демонтаж стін. Також демонтаж залізобетонних будівель, демонтаж стяжки дозволяє отримати на виході щебінь.

Для знесення висотних споруд часто використовується кран з металевим ядром. Коли ядро ​​на тросі розгойдується, наносяться сильні удари по будові. Використовують цей метод тоді, коли потрібно повністю зруйнувати будівлю, а не виробляти послідовно демонтаж статі, демонтаж фундаменту і т. П. Однак ця технологія має свої недоліки - небезпека пов'язана з розгойдуванням ядра, яке може стати неконтрольованим.

Знесення будинків за допомогою спецтехніки дозволяє скоротити витрати на демонтаж будівель і окремих елементів демонтаж даху і т. Д.