Копка під газ, воду, каналізацію

Для тих, хто недавно відбудував або переобладнав власний котедж і для будівельних компаній нами пропонуються послуги з копке під газ, воду, каналізацію і кабель.

Наша компанія пропонує спеціальну техніку і команду професійних робочих, які здійснять всі необхідні підготовчі роботи для проведення різних комунікацій до вашого заміського будинку, котеджу або цілого селища.

У переліку послуг компанії ТОВ «Ялинки» копка під газ, а також копка під воду. Маючи будівельну освіту та багатий досвід роботи, траншеї для підведення газу або води будуть викопані робочими з дотриманням всіх необхідних вимог, в тому числі вимог щодо безпеки.

При здійсненні таких робіт, як копка під каналізацію, ми врахуємо всі побажання замовника і підкажемо йому, де краще прокласти дані комунікаційні мережі. Адже головна умова при проведенні каналізації, щоб вона була якомога далі від водопроводу.

У будь-який будинок необхідно провести електрику. А для цього необхідна копка під кабель. Він повинен знаходитися на достатній глибині, щоб дотримати всі запобіжні заходи. Ми зробимо це швидко і якісно.