Планування дачної ділянки

Планування ділянки необхідна для того, щоб ефективно розпорядитися його площею.

Планування землі - для того щоб розрівняти грунт, підготувати його до посадки рослин, підвищити родючість. Планування дачного участкапозволяет найбільш ефективно розпорядитися його площею, грамотно розмістивши будинок, город, господарські споруди, доріжки і альтанки. Ми допоможемо розділити ділянку на кілька зон, кожна з яких має особливе функціональне значення.

Планування ділянки виконується урахуванням всіх існуючих протипожежних і санітарних норм, з обов'язковим урахуванням розташування комунікацій. Грамотне планування території, виконана нашими фахівцями, передбачає мінімальну відстань між житловими будівлями, зручне розташування доріжок і проїздів.

У більшості випадків при облаштуванні ділянки необхідна планування грунта.Верхній шар землі вирівнюється відповідно до заданим рівнем, а якщо ґрунт недостатньо родючий - завозиться чорнозем. Планування землі, зроблена нашими фахівцями, забезпечить оптимальні умови для ведення дачного господарства.

При необхідності ми виконаємо терасування ділянки, підготуємо його до посадки газону. Солідний досвід наших співробітників і власний парк сучасної спецтехніки дозволяє здійснювати всі роботи якісно і в найкоротші терміни!